Tazatelé průzkumu trhu

  • Chrudim
  • DPP
  • nástup ihned

Popis

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Chrudim a okolí

NÁPLŇ PRÁCE: průzkum trhu dotazníkovou metodou

Hledáme pro Partners Market brigádníky, kteří provedou průzkumy trhu s lidmi v Chrudimi a okolí. Jedná se o práci v terénu, případně na pobočce v Chrudimi, pokud se tak s dotazovaným domluvíte. Jeden průzkum trhu práce trvá přibližně 45 minut.

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedené e-mailové adrese.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Umístění pracovní pozice

PM Lejhancová s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 150–200 Kč / hod.
Pracoviště: Masarykovo náměstí 32, 53701 Chrudim
Typ úvazku: DPP
Vhodné pro: Absolventy
Kontaktní osoba: Martin Krejčovský
E-mail: martin.krejcovsky@partners.cz
Telefon: 732 556 057
ID inzerátu: 641410

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.