Všeobecná sestra

Zaujal vás tento inzerát? Odpovědět
  • Doporučujeme
  • Brno-město
  • HPP
  • nástup ihned

Jsme příspěvkovou organizací poskytující pobytovou sociální službu Domov pro seniory. Od prosince 2023 zavádíme na oddělení ambulance nepřetržitý provoz, proto hledáme zaměstnance na pozici všeobecné sestry.

Pracovní náplň:

  • plánování ošetřovatelské péče formou ošetřovatelského procesu
  • poskytování ošetřovatelské péče prostřednictvím ošetřovatelského procesu
  • provádění základní zdravotní výchovy uživatelů a PSP v oblasti ochrany a podpory zdraví a v ošetřovatelských postupech

Co požadujeme:

  • splnění kvalifikačních předpokladů (všeobecná sestra)
  • dobré komunikační schopnosti, samostatnost, pečlivost a zodpovědnost
  • základní znalosti práce s PC
  • bezúhonnost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • nepřetržitý provoz dle rozpisu služeb ( 37,5 hodin týdně)
  • 10 PT + příplatky + osobní ohodnocení (plat a odměna podle zák. č. 262/2006 Sb. a NV č. 341/2017 Sb.),
  • měsíční hrubý plat včetně příplatků od 35 tis. Kč  do 50 tis. Kč  dle délky praxe pro všeobecnou sestru
  • zaměstnanecké výhody (závodní stravování, příspěvek z FKSP, další vzdělávání, supervize)
  • dobré pracovní zázemí

Předpokládaný nástup: ihned, dle domluvy

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Umístění pracovní pozice

Domov pro seniory Koniklecová, příspěvková organizace

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 35 000–50 000 Kč
Pracoviště: Koniklecová 442/1, 63400 Brno
Typ úvazku: HPP
Vhodné pro: Absolventy
Kontaktní osoba: Mgr Dušan Duga Dis. LL.M.
E-mail: info@dskoniklecova.cz
Telefon: 725896501
ID inzerátu: 641949

Pro odpověď využijte níže uvedené kontakty.

Při odpovědi uvádějte, že reagujete na inzerát zveřejněný na Personálka.cz. Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.