Servírka/baristka/vedoucí směny - nástupní bonus 10 000 Kč

  • Doporučujeme
  • Brno-město
  • HPP, Zkrácený úvazek, DPP, Brigáda
  • Pro absolventy

Do kavárny LaVáza v centru Brna hledáme milou a šikovnou obsluhu, se zkušenostmi ale i bez nich.

Pracovní náplň:

  • obsluha zákazníků
  • roznášení nápojů
  • příprava kávy a dalších nápojů
  • obsluha myčky
  • příprava salátů a pannin

Nabízíme:

  • spolupráce možná formou brigády i na plný úvazek
  • měsíční hrubá mzda 35 000 - 45 000 Kč
  • nástupní bonus až 10 000 Kč
  • 18 dní volna v měsíci
  • v případě dlouhodobé spolupráce a dobrých výsledků je možný poziční postup
  • 13. Plat

Benefity

  • Bonusy a prémie - 13.plat

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Lukáš Dvořáček
E-mail: dvoracek.es@me.com
Telefon: 607254009