ŘIDIČ / ŘIDIČKA MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY

  • Doporučujeme
  • Rakovník
  • HPP

Jsme významnou rakovnickou společností zabývající se logistikou, skladováním, kamionovou dopravou a servisem.
Do svého týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici: ŘIDIČ / ŘIDIČKA MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY

Náplň práce:

  • práci na stabilních linkách CZ – DE – CZ
  • pracovní směnu 11 hodin (včetně 1 nakládky/1 vykládky)
  • denní návrat domů
  • volné víkendy
  • hrubou mzdu 45 000 Kč + zákonné příplatky (noc, svátek, přesčas)
  • zahraniční dietu 400 EUR
  • tahač DAF E6
  • technické zázemí (autorizovaný servis DAF, mycí linka, čerpací stanice PHM)
  • sociální zázemí (kantýna, šatny, sprchy atd.)
  • firemní benefity

Garantujeme:

  • dodržování zákonných limitů v dopravě
  • pravidelný výplatní termín
  • plánované údržby a servis vozidel

Očekáváme od Vás:

  • řidičské oprávnění skupiny CE
  • profesní průkaz příslušné skupiny
  • psychotesty
  • trestní bezúhonnost
  • ADR školení výhodou

Bližší informace Vám poskytne Jiří Babka na tel. +420 727 809 713, nebo na e-mailu: j.babka@anexia.cz.

Více pracovních nabídek naleznete na www.anexia.cz

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Základní + praktická škola
  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E
  • Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče
  • Jiná způsobilost - dopravně psychologické vyšetření

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Jiří Babka
E-mail: j.babka@anexia.cz
Telefon: 727 809 713