Pracovník výroby dveří a zárubní SEPOS Tučapy (HPP)

Zaujal vás tento inzerát? Odpovědět
 • TOP zaměstnavatel
 • Vyškov
 • HPP
 • nástup ihned
 • Pro absolventy

Popis

SEPOS - VYRÁBÍME, PRODÁVÁME A MONTUJEME DVEŘE A ZÁRUBNĚ s více než 30-ti letou tradicí.

Dynamicky se vyvíjíme a nabízíme Vám dlouhodobé pracovní uplatnění v našem výrobním závodu v Tučapech 50, okres Vyškov ve výrobě dveří a zárubní z důvodu rozšiřování výrobního týmu.

SEPOS, spol. s r.o. je rodinná firma s tradicí již od roku 1991. Specializujeme se na interiérové dveře, zárubně a jejich příslušenství včetně souvisejících služeb (poradenství, zaměření, doprava, certifikované montáže). Zabýváme se velkoobchodním i maloobchodním prodejem, síť vlastních prodejen se každoročně rozrůstá a zkvalitňuje. Aktuálně máme 22 prodejen v České republice a 1 na Slovensku. Od roku 2008 vyrábíme v našem výrobním závodu v Jihlavě vlastní obložkové zárubně a svou produkcí, která čítá více než 10 tisíc kusů měsíčně, se řadíme mezi nejvýznamnější výrobce v ČR (část výroby směřuje na export). Spolupracujeme s celou řadou evropských dodavatelů, neustále sledujeme aktuální trendy a inovace. Jsme finančně zdravou společností s ryze českým kapitálem a máme již více než 250 zaměstnanců.

Máte chuť něčeho dosáhnout a také pozitivní přístup nejen k práci, ale i k životu?

Jste precizní a náročný ve všem co děláte?

Potřebujete vidět smysluplný výsledek své práce?

Potom se těšíme právě na Vás.

Co vás čeká?

Obsluha strojů při výrobě interiérových dřevěných dveří a zárubní.

Co byste měli mít?

Smysl pro detail, dobrou fyzickou zdatnost a chuť pracovat ve výrobě dveří a zárubní.

Výhodou bude, pokud budete mít

- vyučení v oboru truhlář nebo strojník nebo mít zájem se naučit nové věci

- praktické zkušenosti, ale absolventa si rádi zaškolíme :-)

Jsme připraveni Vám nabídnout:

- zaměstnání se zázemím stabilní české rodinné společnosti na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce s možným nástupem ihned po absolvování vstupní lékařské prohlídky u našeho závodního lékaře (včetně audio vyšetření - riziko hluku ve 3. kategorii) nebo dle dohody,
- možnost dalšího kariérního růstu,
- intenzivní zaškolení a další vzdělávání,
- jednosměnný provoz - 40 hodin týdně/8 hod.směna (v pracovní dny Po-Pá 6:00-14:30 hodin, přestávka na jídlo a oddech 10:30-11:00 hodin), volné víkendy a svátky
- moderní pracovní prostředí, kvalitní strojní vybavení a vstřícné kolegy,
- k 15. dni v měsíci Vám na Váš účet připíšeme zajímavou mzdu.

Ukažte nám Vaše kvality a my Vám dáme prostor k jejich realizaci i dalšímu rozvoji!

Požadavky

 • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
 • Jiná způsobilost

Požadované jazyky

 • Čeština (aktivní)

Benefity

 • Závodní stravování
 • Firemní akce
 • Příspěvek na dovolenou
 • Příspěvek na penzijní připojištění
 • Příspěvek na soukromé životní pojištění
 • Zaměstnanecké půjčky
 • Firemní fitness
 • Výrobky a služby se slevou
 • Stravenkový paušál

Umístění pracovní pozice

Odpovědět na inzerát

Pro odpověď využijte níže uvedené kontakty.
Kontaktní osoba: Michal Houzar
E-mail: kariera@sepos.cz
Telefon: +420 602 239 549

Při odpovědi uvádějte, že reagujete na inzerát zveřejněný na Personálka.cz. Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.

Ochrana osobních údajů

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ:
Uděluji souhlas se zpracováním svých osobních údajů společnosti SEPOS, spols r.o. jakožto správci pro účely výběrového řízení na danou pracovní pozici a dále pro účely evidování mé osoby jakožto potenciálního zaměstnance u této společnosti. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn/a s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost SEPOS, spol. s r.o., IČ: 155 28 855, se sídlem Rantířovská 583/100, 586 01 Jihlava, prostřednictvím svých elektronických systémů.
POUČENÍ:
Jsem informován/a o tom, že mám právo na informaci, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů. Udělený souhlas je možné kdykoli odvolat e-mailem nebo dopisem na aktuálních kontaktech zveřejněných na webových stránkách www.sepos.cz. Společnost SEPOS, spol. s r.o. bude zpracovávat Vaše osobní údaje v České republice v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, v platném znění.

https://www.sepos.cz/rs/zpracovani-osobnich-udaju/

Poslat na e-mail

Zaujala vás tato pracovní nabídka? Zašlete si ji do e-mailu, abyste inzerát nemuseli znova hledat.