Servisní technik

  • Doporučujeme
  • Jičín
  • HPP
  • nástup ihned
  • Pro absolventy

Společnost VSV connect spol. s.r.o. je na trhu telekomunikačních technologií již od roku 2000. Nabízí dodávky, montáže a servis telefonních ústředen, kamerových, docházkových a zabezpečovacích systémů.

Hledáme technika pro slaboproudá zařízení. Pozice je vhodná i pro absolventy se zaměřením na elektro (vyhl 50/78 výhodou). Nástup dle dohody.

Náplň práce:

- instalace a servis slaboproudých zařízení (kamerové, docházkové, zabezpečovací systémy)

Další požadavky:

- technická a manuální zručnost

- pečlivost, samostatnost

- ochota cestovat a vzdělávat se

- řidičský průkaz B podmínkou

Nabízíme:

- zázemí stabilní rodinné společnosti

- příplatky za práci přesčas a za kvalitně odvedenou práci

- pracovní poměr na dobu určitou 1 rok a poté prodloužení na dobu neurčitou

- nástup dle dohody (možný i ihned)

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz
  • Činnosti dle nařízení vlády 194/2022 Sb. - osoba znalá dle §5 (dříve vyhláška 50/1978 Sb.) - výhodou

Benefity

  • Jízdní výhody
  • Stravenkový paušál
  • Notebook
  • Mobilní telefon

Umístění pracovní pozice

VSV connect, spol. s r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 27 000–35 000 Kč
Pracoviště: Švestková 1304, 50601 Jičín
Typ úvazku: HPP
Vhodné pro: Absolventy, Absolventy středních škol
Kontaktní osoba: Aleš Vojtíšek
E-mail: a.vojtisek@vsvconnect.cz
Telefon: 604591581
ID inzerátu: 665636