Pracovník technické údržby

  • Ostrava-město
  • HPP
  • nástup ihned

1. kontakt: V případě zájmu kontaktujte tajemnici úřadu na čísle: 599 425 101 nebo na mail: zdenka.klouzkova@polanka.ostrava.cz nebo vedoucího odboru hospodářské správy a veřejných zakázek pana Romana Mihulu na čísle 599 425 112, email: roman.mihula@polanka.ostrava.cz

HLEDÁME ZÁJEMCE O PRÁCI v ÚDRŽBĚ.

Statutární město Ostrava, městský obvod Polanka nad Odrou, hledáme motivovaného, pečlivého a manuálně zručného člověka, který posílí náš tým v oblasti technické údržby.

Požadavky: řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Hlavní náplň práce:

  • údržba veřejné zeleně (sečení, zahradnické práce)
  • úklid veřejných prostranství
  • obsluha a běžný servis komunální techniky
  • zjišťování a lokalizace závad a jejich odstraňování
  • součinnost při řešení mimořádných událostí
  • zimní údržba chodníků a veřejných prostranství
  • příprava kulturních a společenských akcí

Jak si představujeme novou posilu?

  • Řidičský průkaz sk. "B" - aktivní řidič
  • Manuální zručnost na veškeré technické práce
  • Proaktivní a zodpovědný přístup
  • Dobrá fyzická kondice
  • Dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování

Co Vám můžeme nabídnout?

  • adekvátní zázemí solidního zaměstnavatele
  • platové zařazení (4. platová třída dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. ve znění nařízení vlády č. 264/2022 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě – výše platu dle pracovních zkušeností)
  • možnost postupného přiznání osobního příplatku
  • pracovní smlouva na plný úvazek
  • pravidelnou pracovní dobu (jaro- léto 6 – 14:30 hod.) (podzim - zima 7 – 15:30)
  • pravidelný měsíční příjem
  • stravenky v hodnotě 100 kč
  • příspěvek na penzijní pojištění

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B - aktivní řidič

Benefity

  • Jiné výhody - stravenky v hodnotě 100 Kč, příspěvek na penzijní pojištění

Umístění pracovní pozice

Statutární město Ostrava

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 18 900–27 260 Kč
Pracoviště: 1. května 330/160, 72525 Ostrava
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Roman Mihula Ing. Zdeňka Kloužková,
E-mail: zdenka.klouzkova@polanka.ostrava.cz, roman.mihula@polanka.ostrava.cz
Telefon: 599 425 101, 599 425 112
ID inzerátu: 665956

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.