Elektrikář

  • Doporučujeme
  • Beroun
  • HPP
  • nástup ihned

BILSTEIN CEE je výrobní strojírenská společnost s dlouholetou tradicí a významný dodavatel pásové oceli válcované za studena. Člen skupiny BILSTEIN GROUP.

Hledáme nové kolegy na pozici Elektrikář

Náplň práce:

  • Instalace a opravy řídících a ovládacích obvodů válcovacích tratí, dělících linek a jeřábů
  • Opravy elektrohydraulických zařízení, průmyslové analogové a digitální techniky.

Požadujeme:

  • Vyučení v oboru elektro
  • Praxe v oboru výhodou
  • Vyhláška č. 50/78 Sb.
  • Ochota pracovat na směny

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • motivační mzdové ohodnocení - individuální nabídka dle zkušeností kandidáta
  • 25 dní dovolené, penzijní připojištění, stravenky
  • Nástup možný ihned

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Činnosti dle nařízení vlády 194/2022 Sb. (dříve vyhláška 50/1978 Sb.)

Benefity

  • Dovolená 5 týdnů
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zvláštní prémie

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Bc. Martina Butovičová
E-mail: martina.butovicova@bilstein-cee.cz
Telefon: +420607037126