Výrobní dělník - od 28.000,- Kč

  • Doporučujeme
  • Beroun
  • HPP
  • nástup ihned

BILSTEIN CEE je výrobní strojírenská společnost s dlouholetou tradicí a významný dodavatel pásové oceli válcované za studena. Člen skupiny BILSTEIN GROUP.

Hledáme nové kolegy na pozici Výrobní dělník.

Náplň práce:

  • obsluha výrobních zařízení na tváření kovů - válcování a stříhání

Požadujeme:

  • Loajalita a ochota učit se novým věcem
  • Zodpovědný přístup k plnění pracovních úkolů
  • Ochota pracovat na směny
  • Spolehlivost, pečlivost a důslednost

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Motivační mzdové ohodnocení - individuální nabídka dle zkušeností kandidáta
  • 25 dní dovolené, penzijní připojištění, stravenky
  • Nástup možný ihned

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Bez vzdělání

Benefity

  • Stravenky - Stravenky v hodnotě 150,- Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dovolená 5 týdnů
  • Zvláštní prémie - prémie na Vánoce a dovolenou

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Martina Butovičová
E-mail: martina.butovicova@bilstein-cee.cz
Telefon: +420607037126