Konstruktér – vývojář produktů (m/ž)

  • Sokolov
  • HPP
  • nástup 2. 5. 2024

Pro posílení našeho týmu  hledáme pracovníka (m/ž) na pozici:

Co Vás čeká

  • Vývoj a CAD návrh kompletních produktových systémů, produktů, sestav a jednotlivých dílů z plastů, kovů a kompozitních materiálů s ohledem na ekonomiku a technologie výroby, od koncepce až po sériovou výrobu
  • Konstrukční podpora a návrhy systémů, produktů, sestav a jednotlivých dílů po celou dobu trvání projektu a životního cyklu produktu
  • Příprava poptávek, technická podpora při řešení, sledování všech potřebných kontrol a zkoušek, dokumentace výsledků a uvolňování výkresů, komponentů, sestav a výrobků
  • Vytváření a průběžná aktualizace všech technických souborů a dokumentace
  • Tvorba testovacích plánů a podpora zajišťování kvality
  • Příprava a projektové řízení CE dokumentace a prohlášení o shodě
  • Sledování, aktualizace a dodržování příslušných norem, a patentové rešerše
  • Plánování, realizace a sledování rozvojových projektů ve spolupráci s vedením
  • Prezentace výsledků

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Absolvované středoškolské vzdělání v ​​oboru strojírenství nebo technologie plastů, vyučen v technickém oboru s dalším vzděláním jako technik nebo konstruktér
  • Dobrá profesionální zkušenost ve vývoji / designu, ideálně v oblasti vývoje komponent mechanických systémů a plastových dílů
  • Znalost materiálů v oblasti technických kovů a plastů
  • Zkušenosti v oblasti průmyslové výroby a montáže
  • Konstrukční a zpracovatelské znalosti v oblasti oceli, hliníku a plastů
  • Velmi dobrá znalost CAD, ideálně Catia V5, MS Office (znalost SAP výhodou)
  • Dobrá znalost německého jazyka
  • Organizační talent, nasazení, ochota cestovat, spolehlivost a samostatná práce
  • Kreativita, týmové a komunikační dovednosti, flexibilita a odolnost

Nabízíme:

  • mzdu dle dohody
  • práci ve stabilní a prosperující společnosti
  • moderní a čisté pracovní prostředí
  • práci v jednosměnném provozu, pružná pracovní doba
  • celkem 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování (stravenky)
  • vánoční odměny
  • zvýhodněný zaměstnanecký tarif na volání a mobilní data
  • nad rámec zákonných předpisů nabízíme možnost volby pracovního oblečení dle nabídky z firemního katalogu
  • další sociální benefity dle koncernových pravidel

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici:

  • zašlete svůj životopis v českém i německém jazyce na e-mailovou adresu: personal@mhz-cz.cz
  • nebo nás navštivte osobně na adrese: MHZ Hachtel Czech s.r.o., Svatavská cesta 1997, 358 01 Kraslice, https://www.mhz-cz.cz
  • nebo volejte na telefonní číslo: +420 352 355 022 - p. Sugárová

Zadavatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného uchazeče

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Jiná způsobilost

Požadované jazyky

  • Němčina (aktivní)

Benefity

  • Pružná pracovní doba
  • Dovolená 5 týdnů
  • Stravenky

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Martina Sugárová
E-mail: personal@mhz-cz.cz
Telefon: + 420 352 355 022