Účetní Správy budov

  • Doporučujeme
  • Praha
  • HPP
  • nástup ihned

Hledáme samostatnou účetní / samostatného účetního pro oddělení Správy budov naší církve.

Příjemné prostředí kanceláře v centru Prahy, menší tým s individuálním přístupem.  |  Evangelická církev metodistická /anglicky The United Methodist Church/ je celosvětovou církví vzniklou v 18. stol. v Británii. V USA jsme tamní třetí největší církví, v Česku a Slovensku působíme od roku 1920.

Požadujeme:

  • praxe s vedením účetnictví min. 2 roky, výhodou zkušenost s účetnictvím
  • správy budov (bytové domy s nájemníky, vyúčtování)
  • požadované min. vzdělání: střední odborné s maturitou
  • znalost účetních a daňových zákonů
  • znalost MS Office, zejména MS Excel
  • výhodou zkušenost s programy Aconto a WinDomy — není podmínkou
  • výpis z trestního rejstříku

Nabízíme:

  • datum nástupu: ihned, popřípadě dle domluvy (nejpozději 1. 9. 2023)
  • pracovní úvazek: plný (nejdříve na dobu určitou, výhledově na dobu neurčitou)
  • stabilní zaměstnavatel s více než stoletou tradicí
  • zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, občerstvení na pracovišti, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy a školení, zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • místo výkonu práce: Praha (dopravně atraktivní lokalita v centru: ulice Ječná — tramvaj, v blízkosti metro A, B i C, v případě nutnosti i možnost domluvy parkování)

Náplň práce:

  • kompletní účetní agenda spojená s provozem Správy budov: předpisy nájmů a služeb, přehledy uhrazených nájmů a služeb, vyúčtování nájemníkům, fakturace, zadávání platebních příkazů, zpracování bankovních výpisů a zadávání identifikací (zálohy), inventarizace, vedení evidence, příprava podkladů pro účetní závěrku a příprava podkladů pro zpracování DPH
  • úzká spolupráce se stávající bilanční účetní, která má na starosti agendu spojenou s provozem kanceláře církve

www.umc.cz

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Práce s PC - Windows
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Benefity

  • Dovolená 5 týdnů
  • Dovolená navíc
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Stravenky
  • Občerstvení na pracovišti
  • Zaměstnanecké půjčky

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Martin Kukla
E-mail: personalie@umc.cz
Telefon: 224 919 608