Projektant/ka NN/VN

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Brno-město
  • HPP
  • nástup ihned
  • Pro absolventy

Nyní pro rozšíření našeho projekčního týmu v Brně hledáme 2 projektanty/ky na pozici:

„Projektant/ka NN/VN “.

Náplň (záleží na dohodě a praxi):

· Práce na projektové dokumentaci všech stupňů (VO, FVE, NN/VN, TS, atd.)

· Inženýrská činnost související se zpracováním projektových dokumentací

· Technická jednání se zákazníkem

· Komunikace s majiteli pozemků a městskými/obecními zastupiteli

· Příprava podkladů pro rozpočtovou část

· Příprava podkladů pro veřejné zakázky / dotace z EU.

· Administrativa a kompletační činnost

Základní požadavky:

· SŠ / VŠ elektrotechnického směru (pozice také vhodná i pro absolventy a studenty)

· Dobrá znalost práce na PC / office

· Komunikační schopnosti

· Pečlivost, zodpovědnost a samostatnost

· Chuť učit se novým věcem

· Řidičský průkaz sk. B

· Zkušenost s programem Microstation V8i nebo (Auto-CAD) - výhodou

· Praxe v projektování v oblasti elektroenergetiky - výhodou

· Vyhláška č. 50/1978 Sb. §6 a §10 - výhodou

Nabízíme:

· Nadstandartní platové ohodnocení dle výkonu a praxe

· Mladý kolektiv

· Flexibilní pracovní doba (práce jak v kanceláři tak i Home office)

· Práce jak v kanceláři, tak v terénu

· Volno navíc pro zvláštní životní situace (svatba, narození dítěte aj.)

· Podrobné a postupné zaškolení a zaučení v problematice projektování NN, VN, zkušenými pracovníky

· Praxi v oboru na špičkové úrovni (kdo vytrvá, stane se profesionálem, který nemá konkurenci)

· Pravidelné školení vyhlášky č. 50/1978 Sb. §6 a §10

· Školení a semináře

· Další a detailnější informace na pohovoru.

· Nástup možný ihned/dohodou.

· Místo pracoviště: Brno

· Práce na HPP (smlouva na neurčito)

· Nástupní plat 27 - 50 000,- (dle zařazení a praxe, navýšení po zkušební době a po roce o dalších 5 000,- Kč)

  + prémie až 50 000,- Kč

· Mobilní telefon (neomezené volání a data), notebook, aj.

· Bonusy a prémie za dobře odvedenou práci

· 13. plat

· Stravenky

· Možnost profesního a kariérního růstu (projektový/á manažer/ka)

- Možnost zkráceného úvazku

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz

Požadované jazyky

  • Čeština (aktivní) — slovem i písmem
  • Angličtina (pasivní) — základy

Benefity

  • Zvláštní prémie
  • Možnost home office
  • Profesní/osobní kouč
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Dovolená 5 týdnů
  • Sick days
  • 13. plat
  • Bonusy a prémie
  • Zaměstnanecké půjčky
  • Mobilní telefon
  • Stravenkový paušál

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Pavel Dvořák
E-mail: info@pdep.cz
Telefon: 725991760