Nástrojař, modelář

  • Doporučujeme
  • Semily
  • HPP

V současné době hledáme pracovníka na pozici nástrojaře/modeláře

Pracovní náplň:

  • Výroba přípravků a nástrojů na plně vybaveném pracovišti modelárny
  • Kompletace nářadí pro výrobní oddělení
  • Oprava poškozených nástrojů, či jejich repasování

Požadujeme:

  • Vyučení/praxe v oboru nástrojař, zámečník, dřevomodelář/truhlář výhodou

Nabízíme:

  • Mzda 33 000 Kč - 37 000 Kč/měsíc (dle praxe a znalostí)
  • Stravenky (185 Kč)
  • Příspěvek na volnočasové aktivity (sport, kultura, cestování)
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • při nulové absenci 3 000 Kč za čtvrtletí
  • náborový příspěvek
  • příspěvek k narození dítěte
  • 5. týden dovolené a řadu dalších benefitů

Požadavky

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Požadované jazyky

  • Angličtina (aktivní)

Benefity

  • Bonusy a prémie
  • Stravenky
  • Dovolená 5 týdnů
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Umístění pracovní pozice

E-mail: ekonom@vyva.cz