Kuchař/ Kuchařka

  • Pardubice
  • HPP
  • nástup ihned

Do Restaurace Sezemický dům v Sezemicích hledáme kolegy na pozici Kuchař / Kuchařka. Náplň práce je příprava a výdej pokrmů, zaměřené převážně na českou kuchyni. Pracovní doba je nerovnoměrná - na "krátký - dlouhý" týden.

Pracovní náplň:

  • zaměřujeme se na obědy a večeře. Tedy Vaše náplň práce bude příprava na denní menu a příprava jídel se stálého jídelního lístku
  • jsme tu jeden tým a pomáháme si. Šéfkuchař rozdá práci a podle toho se každý den vaří

Požadujeme:

  • Vyučení v oboru gastronomie.
  • Praxi nebo prokazatelné zkušenosti v gastronomii na podobné pozici.
  • Spolehlivost a samostatnost.
  • Zdravotní průkaz (lze zajistit při nástupu).

Nabízíme:

  • Platové ohodnocení pro kuchaře / kuchařku 28 000 - 38 000 Kč.
  • Zázemí stabilní společnosti.
  • Pravidelné měsíční osobní ohodnocení za dobře odvedenou práci.
  • Možnost kariérního růstu.
  • Našim zaměstnancům přispíváme na penzijní připojištění.
  • Stravování na pracovišti.
  • Firemní oblečení.

Pokud vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat.

email:milanvisek@bonte.cz

telefon: 773 680 687

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 28 000–38 000 Kč
Pracoviště: Husovo nám. 790, 53304 Sezemice
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Milan Víšek
E-mail: milanvisek@bonte.cz
Telefon: +420773680687
ID inzerátu: 674280