Výroba a montáž revizních dvířek - RUG, s.r.o.

  • TOP zaměstnavatel
  • Plzeň-město
  • HPP

Popis

O nás:

Jsme výrobce revizních dvířek s dlouholetou tradicí a jsme součástí francouzského koncernu SEMIN. V naší výrobě v Plzni zaměstnáváme kolem 100 pracovníků na různých pozicích.

Pro posílení oddělení výroby protipožárních revizních dvířek hledáme pracovníka na pozici

Výroba a montáž revizních dvířek

Náplň práce:

  • Příprava jednotlivých dílů revizních dvířek
  • Kompletace revizních dvířek z příslušných komponentů
  • Používání ručního nářadí (vrtačky, šroubováky, střílení hřebíčků a spon)
  • Příprava balících materiálů a balení hotových výrobků na páskovací baličce

Požadujeme:

  • Vyučení v technickém nebo řemeslném oboru ale není podmínkou
  • Manuální zručnost
  • Spolehlivost a přesnost
  • Ochota učit se novým věcem
  • Schopnost samostatné práce

Nabízíme:

  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Po zapracování navýšení mzdy
  • Prémiová složka mzdy po zapracování až 3.000Kč
  • Příspěvek na stravování 80Kč/den
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní akce
  • Příjemné pracovní prostředí menší firmy

Umístění pracovní pozice

RUG CZ, s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: Domažlická ev.č. 2780/176, 31800 Plzeň
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Kristýna Krásná
E-mail: kristyna.krasna@rug.cz
Telefon: 734415425
ID inzerátu: 676417