Strojník bagru

  • Ústí nad Orlicí
  • HPP
  • nástup ihned

Hledáme nového kolegu do našeho týmu na pracovní pozici Strojník bagru.

Náplň práce

  • kontrola a denní údržba stroje a připojeného vybavení
  • doplňování provozních kapalin a pohonných hmot
  • obsluha stroje
  • vykládky a nakládky materiálů
  • vedení předepsané provozní evidence

Požadavky

  • vzdělání minimálně vyučen
  • věk minimálně 18 let
  • řidičský průkaz skupiny C – aktivní řidič
  • průkaz strojníka výhodou
  • trestní bezúhonnost – doložit čestným prohlášením
  • zodpovědnost, komunikativnost, pečlivost

Nabízíme

  • zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti
  • velmi pestrou práci v turnusovém režimu – krátký / dlouhý týden
  • zkušený a přátelský tým ochotný pomoci
  • zajímavé mzdové ohodnocení 35 000 Kč až 40 000 Kč po plném zapracování
  • stravenky ve výši 140 Kč za každou odpracovanou směnu plně hrazené zaměstnavatelem,
    benefitní karta
  • možnost získání výhodného mobilního tarifu i pro rodinné příslušníky

Nástup možný ihned nebo dle domluvy.

Kontakt: telefonicky nebo e-mailem

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Nižší střední odborné
  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C - aktivní řidič

Umístění pracovní pozice

Recycling - kovové odpady a.s.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 35 000–40 000 Kč
Pracoviště: Hradecká 173, 56601 Vysoké Mýto
Typ úvazku: HPP
Vhodné pro: Absolventy
Kontaktní osoba: Marcel Doležel MBA
E-mail: dolezel@recycling.cz
Telefon: 607 006 436
ID inzerátu: 676445

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.