Skladník

  • Doporučujeme
  • Nymburk
  • HPP

Do naší firmy v Poděbradech hledáme šikovného kolegu do skladu.

Náplň práce: příprava zboží na expedici, balení balíků. Po zapracování příjem zboží, kontrola a ukládání zboží. Někdy se jedná o práci s těžkými břemeny.

Očekáváme, že máte:

- SŠ/SOU vzdělání

- řidičský průkaz skupiny B je výhodou

- pracovitost, pečlivost, samostatnost

Nabízíme:

- odměny za skládání kontajneru

- roční odměny

- příspěvek na stravování po 1.roce

- stabilní zaměstnání ve firmě, která je 20let na trhu

- příjemný kolektiv

Pracovní doba pondělí až pátek 7:30-16hodin. Práce je bez přesčasů.

Nástup možný ihned. Těšíme se na Vás!

Kontakt: Ivana Netušilová - tel.325 610 462, e-mail netusilova@medhelp.cz

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 25 000 Kč
Pracoviště: Kozinova 789, 29001 Poděbrady 1
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Ivana Netušilová
E-mail: netusilova@medhelp.cz
Telefon: 325610462
ID inzerátu: 678690