Specialista/ka pohledávek

  • Doporučujeme
  • Praha
  • HPP
  • Pro absolventy

Do našeho zaběhnutého týmu hledáme fajn člověka, který se rád učí novým věcem, asertivně a věcně komunikuje.
Jsme kolektiv 30 mladých lidí a sídlíme kousek od zastávky Maniny. Nástup je možný ihned.

Požadujeme:

  • komunikativnost
  • středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou
  • uživatelskou znalost práce na PC (excel, word, internet)
  • zkušenost s prací v call centru je výhodou
  • spolehlivost
  • dobrou verbální inteligenci
  • asertivní jednání

Náplň práce:

  • telefonické řešení problematické finanční situace klientů a následné vedení hovoru k oboustranné spokojenosti
  • zaznamenávání zjištěných informací a výsledků hovorů do databáze
  • aktualizace dat klientů
  • odpovídání na telefonické a e-mailové dotazy našich klientů
  • dohledávání chybějících informací o klientech
  • související administrativní činnost

Nabízíme:

  • práci na HPP
  • fixní mzdu doplněnou o měsíční bonusy
  • pracovní doba po-pá, 8:00 - 17:00
  • zajímavé benefity: stravenky, kafeterie, sick days (placené zdravotní volno), nadstandardní občerstvení na pracovišti (nápoje, ovoce, sladké/slané aj.)
  • pět týdnů dovolené
  • možnost dalšího vzdělávání a příspěvek na externí kurzy/školení
  • přátelské neformální prostředí

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, svůj životopis.

Požadavky

  • Práce s PC

Požadované jazyky

  • Čeština (aktivní)

Benefity

  • Stravenkový paušál
  • Pitný režim
  • Občerstvení na pracovišti
  • Relax zóna
  • Sick days
  • Bonusy a prémie
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na vzdělávání

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Bulák
E-mail: michal.bulak@crediton.cz