ŘIDIČ – MECHANIK ZAŘÍZENÍ – STROJNÍK

  • Doporučujeme
  • Hodonín
  • HPP

Popis

Do našeho týmu hledáme nového kolegu:

Náplň práce:

  • doprava zařízení na vrtbu, sestava zařízení a provádění vlastní práce při cementaci, intenzifikaci a naplavování filtrů
  • obsluha cementačního agregátu ACF – 700, agregátu BJ, cementomísícího pískomísícího agregátu
  • pomocí speciálního přepravníku dovoz cementu na sondu pro cementaci, kapaliny pro intenzifikaci a naplavování protipískových filtrů
  • provádění běžné údržby a opravy zařízení
  • zodpovědnost za svěřené zařízení a plnění svěřených úkolů
  • upozornění nadřízeného zaměstnance na neshody při práci a možnost doporučit nápravu
  • dle získaného oprávnění obsluha vysokozdvižného vozíku, svařovacího agregátu, soustruhu, vrtačky
  • plnění dalších pracovních úkolů uložených nadřízenými
  • práce na obráběcích strojích a zařízení mechanické dílny
  • opravy provozních souprav
  • odpovědnost za kvalitu prováděné práce
  • odpovědnost za údržbu strojů a zařízení
  • dodržování bezpečnostních předpisů, vyhlášek a norem souvisejících s pracemi

Požadujeme:

  • SOU nebo SŠ vzdělání
  • technické nadání a logické myšlení
  • komunikativnost, rozhodnost, schopnost řešit problémy, chuť učit se novým věcem, smysl pro zodpovědnost a samostatnost
  • ŘP skupiny C

Nabízíme:

  • výplatní termín 12. den v měsíci
  • přátelské zázemí dynamické servisní firmy
  • podporu v dalším vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny zdravotního volna
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na životní pojištění
  • věrnostní příplatek
  • příspěvek na léčebné procedury (sauna, masáže, koupele, rehabilitace, bazén, wellness)
  • odměny při pracovních a životních výročích

Místo výkonu práce: Hodonín
Termín nástupu:         ihned nebo dohodou

V případě, že Vás tato nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis na gregrova@karotaz.cz.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Leona Grégrová
E-mail: gregrova@karotaz.cz
Telefon: +420 725 890 375