Práce v Žitavě v oboru IT

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Liberec
  • HPP

Pro našeho klienta, středně velkou německou výrobní společnost, která je specialistou na elektroniku v oblastech vysoce výkonných bezdrátových ovladačů a bezpečnostní elektroniky, obsazujeme pozice:

# Embedded software architect (m/f/d)

# Embedded software developer (m/f/d)

# Hardware developer (m/f/d)

# Test engineering developer hardware (m/f/d)

Co vás čeká:

· Od prvního kusu až po sériovou výrobu jako tým uvedete do života produkty, díky nimž je život chytřejší, pohodlnější a bezpečnější.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

· min. SŠ vzdělání obor IT telekomunikace, elektrotechnika, mechatronika

· odborná praxe v oboru

· znalost AJ na komunikativní úrovni (u vývoje HW nutná znalost i NJ)

· znalosti současných metod pro vývoj software, hardware

· znalost návrhu obvodů

· velmi dobrá znalost programování v C

Výhodou bude:

· zkušenosti s Matlab/Simulink

· znalost automobilových systémů (LIN, CAN, atd.)

· zkušenosti s prací na projektech podle Automotive ASPICE nebo ISO26262 (až ASIL B)

Co vám společnost může nabídnout:

· stálou pozici ve společnosti s 30 letou tradicí

· německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou (zkušební doba 6 měsíců)

· fixní plat odpovídající dané pozici

· pružnou pracovní dobu

· 2 dny home office, 3 dny práce v Žitavě

· 27 dní dovolené (za každých odpracovaných 5 let, jeden den dovolené navíc)

· sickdays (2 dny/měsíc)

· individuální přístup

· intenzivní rozvoj AJ

· nové moderní pracovní prostředí (trampolíny, ergo prostředí)

· firemní akce (kulturní, společenské, sportovní)

· podnikové penzijní připojištění a další benefity

· příspěvek na stravování (pití a ovoce zdarma)

V případě zájmu nás kontaktujte. Rádi Vám sdělíme více informací.

Poskytnutím svých osobních údajů obsažených v profesním životopise, případně přiložených materiálech, nám udělujete výslovný souhlas s jejich zpracováním a uchováním v databázi společnosti Kompetenz People, s.r.o., k účelu nabídky volných pracovních pozic. S Vašimi osobními materiály bude zacházeno v souladu se zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a platné až do jeho odvolání písemnou formou.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení

Požadované jazyky

  • Angličtina (aktivní)

Benefity

  • Pružná pracovní doba
  • Sick days
  • Možnost home office
  • Závodní stravování
  • V zahraničí
  • Jazykové kurzy

Kontaktní osoba: Jana Kaprasová
E-mail: kaprasova@kompetenzpeople.cz
Telefon: +420 604 252 560

Ochrana osobních údajů