Elektrikář/ka pro FVE

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Liberec

Pro našeho klienta hledáme samostatného "parťáka", který se bude chtít podílet na zajímavých projektech FVE a automatizace domácnosti. Zajímáte se o oblast elektro a máte odbornou způsobilost k výkonu činností na el. zařízeních a odbornou způsobilost v elektrotechnice dle NV č. 194/2022 Sb. („vyhláška 50“)? Neváhejte nás kontaktovat.

Pracovní náplň:

  • Instalace fotovoltaických systémů a systémů chytré domácnosti
  • Komunikace se zákazníky
  • Cestování po zakázkách (Liberecký a Středočeský kraj)

Jaké znalosti a vlastnosti musíte mít:

  • Vzdělání v oboru elektro
  • Osvědčení z Nařízení vlády 194/2022 Sb.,§6 (dříve Vyhláška č. 50/1978 Sb.)
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
  • Aktivní řidič s oprávněním pro řízení motorového vozidla sk. B

Co vám můžeme nabídnout:

  • Dlouhodobou spolupráci na IČO
  • Práci v menším, přátelském a neformálním kolektivu
  • Pružnou pracovní dobu (pevná část od 8.00 do 14.00)
  • Zajímavé projekty, nové technologie
  • Možnost profesní realizace a dalšího rozvoje
  • Nástup možný ihned

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Rádi zodpovíme na vaše dotazy.

Poskytnutím svých osobních údajů obsažených v profesním životopise, případně přiložených materiálech, nám udělujete výslovný souhlas s jejich zpracováním a uchováním v databázi společnosti Kompetenz People s.r.o., k účelu nabídky volných pracovních pozic. S Vašimi osobními materiály bude zacházeno v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a platné až do jeho odvolání písemnou formou.

Požadavky

  • Činnosti dle nařízení vlády 194/2022 Sb. - elektrotechnik dle §6 (dříve vyhláška 50/1978 Sb.)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 40 000 Kč
Pracoviště: Liberec
Kontaktní osoba: Jana Kaprasová
E-mail: kaprasova@kompetenzpeople.cz
Telefon: +420 604 252 560
ID inzerátu: 684004

Ochrana osobních údajů

Poskytnutím svých osobních údajů obsažených v profesním životopise, případně přiložených materiálech, nám udělujete výslovný souhlas s jejich zpracováním a uchováním v databázi společnosti Kompetenz People, s.r.o., k účelu nabídky volných pracovních pozic. S Vašimi osobními materiály bude zacházeno v souladu se zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a platné až do jeho odvolání písemnou formou.