Nákupčí hutního materiálu

  • Ostrava-město
  • HPP
  • nástup 1. 5. 2024
  • Pro ZTP

1. kontakt: telefonicky 725 376 504 od 8:00 -15:00 hod., e-mailem personalistika@walbo.cz

Pro rozšíření stávajícího WALBO týmu hledáme aktivního a pozitivně naladěného kolegu/kolegyni na pozici Nákupčí hutního materiálu.

Co vás čeká?

  • Operativní a plánovaný nákup hutního materiálu
  • Komunikace s dodavateli, vyjednávání nejlepších cenových podmínek, kvality a dodacích lhůt
  • Uzavírání smluv o nákupu zboží a služeb, urgence opožděných dodávek
  • Příprava týdenních reportů pro kolegy z oddělení logistiky a projektového manažera

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Zkušenosti v oboru strojírenství
  • Znalost anglického jazyka na pokročilé (komunikativní) úrovni
  • Výbornou pracovní morálku, flexibilitu, komunikativnost
  • Bezúhonnost, pečlivost a zodpovědný přístup za svěřené úkoly
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Zázemí v dynamicky se rozvíjející stabilní české firmě
  • 25 dní dovolené
  • Možnost občasné práce na Home Office
  • Služební notebook a telefon
  • Pojištění odpovědnosti za škody způsobené zaměstnavateli
  • Příspěvek na stravování
  • Odpovídající finanční ohodnocení v závislosti na zkušenostech a prokazatelné praxi + prémie

Nástup od: dohodou

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSV
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Požadované jazyky

  • Angličtina (aktivní) — znalost na pokročilé (komunikativní) úrovni

Benefity

  • Dovolená navíc - 1 týden nad rámec zákona
  • Jiné výhody - možnost obšasné práce na Home Office, služební notebook a telefon, aj.

Umístění pracovní pozice

WALBO RAILWAY s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 30 000 Kč
Pracoviště: 28. října 3159/29, 70200 Ostrava
Typ úvazku: HPP
Vhodné pro: Absolventy, Osoby se zdravotním postižením
Kontaktní osoba: Bc. Vendula Kociánová
E-mail: personalistika@walbo.cz
Telefon: 725 376 504
ID inzerátu: 684507

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.