Asistent/ka projektového týmu

  • Doporučujeme
  • Praha

Hledáme motivovaného/ou a organizovaného/ou asistenta/ku projektového týmu! Pokud máte zájem být součástí dynamického prostředí zaměřeného na rozvoj vzdělávání zdravotníků a přispět k realizaci projektů financovaných z evropských zdrojů, máme pro vás skvělou příležitost!

Popis pozice:

Jako asistent/ka projektového týmu v IPVZ budete hrát klíčovou roli v podpoře a administraci projektů financovaných z evropských fondů v oblasti postgraduálního vzdělávání. Vašimi hlavními úkoly bude:

  • Podpora projektového týmu v rámci administrativní činnosti
  • Příprava a aktualizace dokumentace projektů
  • Sledování plnění podmínek financování projektů
  • Práce v monitorovacím systému ISKP
  • Zajištění oběhu dokumentů v rámci IPVZ i dalšími institucemi
  • Příprava objednacích návrhů, zpracování objednávek a fakturace

Požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání.
  • Schopnost rychle se učit novým věcem.
  • Dobrá organizační a komunikační schopnost.
  • Samostatnost v rámci zadaných úkolů.
  • Schopnost pracovat v týmu.
  • Základní znalost práce s MS Office (Word, Excel, PowerPoint).
  • Výhodou pro Vás může být povědomí a základní orientace v programech pro zadávání a správu projektových žádostí v systémech ISKP 14+ / ISKP21+.

Nabízíme:

  • Zajímavou pracovní pozici v rámci Institutu postgraduálního vzdělávání.
  • Možnost plného, nebo zkráceného úvazku
  • Možnost získat cenné zkušenosti v oblasti projektů financovaných z Evropských zdrojů
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Pracoviště s výbornou dostupností MHD i s možností parkování na vyhrazeném parkovišti
  • Podporu dalšího vzdělávání a profesního rozvoje
  • 5 týdnů dovolené a 4 dny indispozičního volna
  • Zvýhodněné stravování ve vlastním stravovacím zařízení
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na rehabilitační péči – masáže
  • Příspěvek na kulturní, vzdělávací a sportovní akce
  • Peněžní dary při životním jubileu
  • Příspěvek na dovolenou a dětské tábory
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody
  • Práce je vhodná i pro absolventy.

Pokud vás naše nabídka zaujala, nebojíte se výzev a rádi se učíte novým věcem, budeme rádi, pokud se k nám přidáte a pomůžete nám měnit tvář postgraduálního vzdělávání zdravotníků.

Svůj zájem o nabízenou pozici projevte, prosím, zasláním motivačního dopisu a životopisu na emailovou adresu: vankatova@ipvz.cz.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Bc. Zdeňka Vaňkátová
E-mail: vankatova@ipvz.cz