Svářeč kovů

  • Brno-venkov
  • HPP
  • nástup ihned

Popis

První kontakt: e-mailem.

Jsme česká výrobní strojírenská firma a hledáme svářeče kovů. Je to práce na jednu směnu s pracovní dobou od 6.00 do 14.30 hodin s možností práce přesčas.

Vaše náplň práce:

• Co budete svařovat: komponenty včetně sestavování a přípravy (broušení, vrtání, řezání)
• Budete svařovat se zařízením značky FRONIUS a LORCH, o které se budete starat (seřizovat, ošetřovat, dělat údržbu)
• Součástí Vaší práce bude také manipulace s břemeny pomocí jeřábu do 12,5t
• Budete pracovat na dílně v 1směnném provozu, kde se pohybuje asi 20-ti členný výrobní tým

Co od Vás očekáváme:
• Znalost svařování kovů (svářečský průkaz), odborná způsobilost podle EN 287-1, eventuálně kvalifikace podle EN 1418
• Obsluha jeřábu (jeřábnický a vazačský průkaz) výhodou
• Manuální zručnost, dochvilnost, odpovědnost, pečlivost, flexibilita
• Orientace ve výkresové dokumentaci

Zaměstnanecké výhody: Firemní benefity (firemní oděv, montérky, příspěvek na stravování, jídelna v areálu firmy, firemní akce,..).

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 34 000 Kč
Pracoviště: Komenského 335, 69123 Pohořelice
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Gabriela Brzobohatá
E-mail: info@neria-industry.cz
Telefon: 519 441 217
ID inzerátu: 686846

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.