Řidič C+E Česko - Rakousko

  • Doporučujeme
  • Znojmo
  • HPP

Jsme dopravní firma s více než 30 letou historií a s vlastním zázemím. Specializujeme se na mezinárodní plachtovou dopravu.

Aktuálně hledáme nové kolegy Šoféry na pozici Řidič MKD. Naše společnost se zabývá přepravou automotive, stavebních materiálů, hygieny, a vlastně všechno co se pod plachtu vleze. Naše portfolio zákazníku je široké a proto máme možnosti nabízet i řidičům z vícero druhů práce. Řidičům se snažíme práci přiřazovat dle oboustranné dohody. Vše záleží na domluvě.

Co požadujeme:

  • min. 1 rok praxe
  • řidičský průkaz skupiny C+E
  • platný profesní průkaz, digitální kartu do tachografu
  • dopravně psychologické vyšetření
  • samostatnost a spolehlivost
  • trestní bezúhonnost

Co nabízíme:

  • jistotu a zázemí silné a stabilní dopravní společnosti
  • vlastní servis, vlastní myčka, vlastní čerpací stanice, místnost pro řidiče,
  • výplata vždy v termínu
  • dispečinkové zázemí
  • motivující finanční ohodnocení (35 000-45 000)
  • odměňovací systém
  • vánoční odměny
  • odměna za nového kolegu (znáte někoho kdo by u nás mohl pracovat, doporučte nám ho)
  • parkování je možné ve Znojmě, Hodoníně a v Jihlavě proto bychom rádi řidiče z okolí

Co Vás čeká:

  • stabilní opakující se přepravy mezi CZ- AT -CZ ( převážně okolí Prahy a Vídně)
  • nejedná se o paletovou výměnu
  • řidič je v týdnu doma (někdy i každý den)
  • víkendy volné
  • vozový park se skládá z vozidel SCANIA a MB a návěsové techniky KOGEL a KRONE
  • každý řidič má vlastní soupravu

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E
  • Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Benefity

  • Bonusy a prémie
  • Jízdní výhody

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Karel Psota
E-mail: karel.psota.ml@psota-znojmo.cz
Telefon: +420 607 938 289