Řidiči MKD *

  • Vsetín
  • HPP
  • nástup ihned

Popis

ŘIDIČI MKD *
Hledáme řidiče pro mezinárodní silniční kamionovou dopravu s praxí.

NÁPLŇ PRÁCE: Přeprava zboží a materiálu v rámci Evropské Unie, zajištění a kontrola nad přepravovaným zbožím. Mezinárodní kamionová přeprava (destinace Francie, Německo) na plachtových návěsech, turnusové trasy dle dohody. Z důvodu rozšiřování stávající flotily, hledáme nového kolegu na pozici řidič MKD, kterého práce řidiče stále baví a stará se o vozidlo.

POŽADUJEME: Řidičský průkaz C+E, bezúhonnost, spolehlivost, samostatnost, normální slušné chování a zodpovědný přístup k vykonávané práci.

NABÍZÍME: Základní hrubou měsíční mzdu 29 000 Kč + cestovní náhrady 55€/denně, lákavé osobní ohodnocení na základě vykonané práce a přístupu k ní. Zajišťujeme a hradíme školení řidičů a psychologická vyšetření. Nové vozy Volvo FH v nadstandartní výbavě na dálkové trasy s integrovanou televizí, mikrovlnou troubou a navigací, cestovní připojištění, parkování v místě bydliště v případě potřeby, telefon s neomezeným voláním a 30GB dat i pro soukromé účely. Slušné a férové jednání a platební morálka je u nás samozřejmostí, zodpovědné a slušné chování očekáváme i od našich zaměstnanců.

PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky pan Radomír Kučný, v době PO - PÁ od 8:00 - 17:00 h. na čísle +420 573 034 833, nebo e-mailem na info@afs-hk.com

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Základní + praktická škola
  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E

Benefity

  • Jiné výhody

Umístění pracovní pozice

ALL FREIGHT SERVICE HK s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 29 000–60 000 Kč
Pracoviště: Ohrada 791, 75501 Vsetín
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Radomír Kučný
E-mail: info@afs-hk.com
Telefon: +420 573 034 833
ID inzerátu: 689861

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.