Operátor výroby Poruba - až 47 000 Kč, 5 týdnů dovolené, 13. a 14. mzda

  • Ostrava-město
  • HPP
  • nástup ihned
  • Pro absolventy

Dobrý den, do nově vznikající pobočky zahraniční firmy v Оstravě-Porubě, hledáme operátory výroby.

Pokud Vás baví technika, práci rozumíte a chcete se v ní zlepšovat, určitě se nám ozvěte.

Náplň práce:

  • obsluha linky pro povrchové úpravy válců
  • obsluha válcové brusky a jeřábu
  • montáž a demontáž ložiskových těles
  • práce s počítačem a jakostní kontrola
  • dvousměnný provoz

Požadujeme:

  • technickou zručnost a schopnost technického uvažování
  • samostatnost, zodpovědnost a flexibilitu
  • vzdělání ve strojírenství nebo elektrotechnice výhodou
  • praxe s povrchovými úpravami, nebo znalost práce na válcové brusce výhodou
  • oceníme také jeřábnický a vazačský průkaz, není však podmínkou

Benefity pro Vás:

  • práce ve stabilní zahraniční firmě
  • mzdové příplatky (svátky, víkendy, atd.)
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravu
  • 13. a 14. mzda
  • Výkonostní odměna
  • příspěvek na penzijní připojištění

Pokud Vás naše nabídka zaujala zašlete nám svůj profesní životopis a my si Vás pozveme na osobní setkání.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Jiná způsobilost

Benefity

  • Bonusy a prémie
  • Dovolená 5 týdnů
  • 13. plat
  • 14. plat
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenkový paušál - příspěvek na stravování

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 31 000–37 000 Kč
Pracoviště: 17. listopadu 6242, 70800 Ostrava
Typ úvazku: HPP
Vhodné pro: Absolventy středních škol
Operátor výroby, Dělnické a manuální profese, Zámečník, Kovodělník, Brusič, Technické profese, Dělník ve výrobě, Strojírenský technik, Obsluha strojů, Elektrotechnik, Montér, Moravskoslezský kraj, okres Ostrava-město, Ostrava, Operátor výroby - Moravskoslezský kraj, Operátor výroby - okres Ostrava-město, Operátor výroby - Ostrava, Operátor výroby - Ostrava, Dělnické a manuální profese - Moravskoslezský kraj, Dělnické a manuální profese - okres Ostrava-město, Dělnické a manuální profese - Ostrava, Dělnické a manuální profese - Ostrava, Zámečník - Moravskoslezský kraj, Zámečník - okres Ostrava-město, Zámečník - Ostrava, Zámečník - Ostrava, Kovodělník - Moravskoslezský kraj, Kovodělník - okres Ostrava-město, Kovodělník - Ostrava, Kovodělník - Ostrava, Brusič - Moravskoslezský kraj, Brusič - okres Ostrava-město, Brusič - Ostrava, Brusič - Ostrava, Technické profese - Moravskoslezský kraj, Technické profese - okres Ostrava-město, Technické profese - Ostrava, Technické profese - Ostrava, Dělník ve výrobě - Moravskoslezský kraj, Dělník ve výrobě - okres Ostrava-město, Dělník ve výrobě - Ostrava, Dělník ve výrobě - Ostrava, Strojírenský technik - Moravskoslezský kraj, Strojírenský technik - okres Ostrava-město, Strojírenský technik - Ostrava, Strojírenský technik - Ostrava, Obsluha strojů - Moravskoslezský kraj, Obsluha strojů - okres Ostrava-město, Obsluha strojů - Ostrava, Obsluha strojů - Ostrava, Elektrotechnik - Moravskoslezský kraj, Elektrotechnik - okres Ostrava-město, Elektrotechnik - Ostrava, Elektrotechnik - Ostrava, Montér - Moravskoslezský kraj, Montér - okres Ostrava-město, Montér - Ostrava, Montér - Ostrava
Kontaktní osoba: Erika Sirotová
E-mail: erikasirotova@neodelivers.com
ID inzerátu: 691085