Řidič sk. B následné rozšíření na sk. C+E

  • Znojmo
  • HPP

Jsme dopravní firma s více než 30 letou historií a s vlastním zázemím. Specializujeme se na mezinárodní plachtovou dopravu.

Aktuálně hledáme nové kolegy na pozici Řidič sk. B . Naše společnost se zabývá přepravou automotive, stavebních materiálů, hygieny, a vlastně všechno co se pod plachtu vleze. Naše portfolio zákazníku je široké a proto máme možnosti nabízet i řidičům z vícero druhů práce. Řidičům se snažíme práci přiřazovat dle oboustranné dohody. Vše záleží na domluvě.

Co požadujeme:

  • řidičský průkaz skupiny B
  • samostatnost a spolehlivost
  • trestní bezúhonnost

Co nabízíme:

  • jistotu a zázemí silné a stabilní dopravní společnosti
  • vlastní servis, vlastní myčka, vlastní čerpací stanice, parkoviště, místnost pro řidiče,
  • výplata vždy v termínu
  • dispečinkové zázemí
  • odměňovací systém
  • vánoční odměny
  • odměna za nového kolegu (znáte někoho kdo by u nás mohl pracovat, doporučte nám ho)
  • Rozšíření sk. C+E+PP následně přestup na kamion podmínkou

Co Vás čeká:

  • jedná se o jízdy v EU s plachtovou dodávkou na 8 euro palet
  • řidič není každý den doma !
  • volné víkendy
  • vozový park se skládá z vozidel IVECO Daily
  • každý řidič má vlastní vozidlo, auta se nestřídají
  • našimi hlavními destinacemi jsou AT,D,CZ,

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 25 000–30 000 Kč
Pracoviště: Dobšická 3697/6, 66902 Znojmo
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Karel Psota
E-mail: karel.psota.ml@psota-znojmo.cz
Telefon: +420 607 938 289
ID inzerátu: 692275