Tesař

  • Doporučujeme
  • IČO

Tradiční dům s.r.o. je projekční, stavební a developerská společnost, která se zabývá výstavbou tradičních i moderních domů v oblasti Krkonoš a Jizerských hor. Jsme špičkou v daném segmentu a máme za sebou desítky úspěšných realizací. Z důvodů zvětšujícího se objemu realizací hledáme do týmu nové osobnosti.

Do našeho týmu, který na naše hory vrací tradiční českou architekturu, hledáme nového kolegu na pozici stavebního tesaře.

Místo pracoviště jsou Jizerské hory a Krkonoše, dle dohody.

Pracovní náplň:

  • stavba nových i rekonstrukce starých chalup v samostatné pětičlenné partě
  • opracování dřevěné konstrukce klasickými tesařskými spoji a následně její montáž + stavebně - truhlářské činnosti - fasády, obklady, podlahy.

Požadujeme:

  • odborné vzdělání a praxi v oboru
  • zkušenost s dřevěnými konstrukcemi, ideálně hrázděnými nebo těžkého skeletu.
  • zkušenost se stavebně truhlářskými výrobky a výrobou nábytku z masivu výhodou
  • samozřejmostí je pravidelná docházka na pracoviště
  • bezkonfliktní povaha, samostatnost, pečlivost, pracovitost a zodpovědnost
  • schopnost udržet pořádek a ochota učit se novým věcem

Pokud se domníváte, že splňujete uvedená kritéria, pak Vás rádi mezi sebou přivítáme. Získáte u nás nové zkušenosti, možnost profesního růstu a finanční stabilitu.

Benefity

  • Bonusy a prémie

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 50 000–70 000 Kč
Typ úvazku: IČO
Kontaktní osoba: Ivo Jindřich
E-mail: ivo.jindrich@tradicnidum.cz
Telefon: 603546335
ID inzerátu: 692336