Zootechnik reprodukčního úseku farmy

  • Doporučujeme
  • Jihlava

Popis

Do našeho týmu hledáme pracovníka/ci na pozici ZOOTECHNIKA!

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Vedení faremní evidence (faremní software)
  • Manipulace se zvířaty
  • Obsluha běžných technologických zařízení používaných v chovu
  • Jiné práce spojené s provozem a jeho údržbou

Co od Vás očekáváme?

  • SŠ nebo VŠ odpovídajícího směru
  • Znalost práce na PC (excel)
  • Pracovitost, svědomitost, zodpovědnost, pečlivost, kladný vztah ke zvířatům
  • Dobrou pracovní morálku a ochotu pracovat

Co Vám nabízíme?

  • Zajímavou práci ve stabilní a tradiční zemědělské firmě
  • Motivační platové podmínky - prémie, příspěvek na letní dovolenou i na vánoční svátky + další benefity
  • Stravenkový paušál
  • 5 týdnů dovolené
  • Hlavní pracovní poměr - jednosměnný provoz
  • Nástup možný IHNED

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: Kamenice 437, 58823 Kamenice
Kontaktní osoba: Ing. Stanislav Vorálek
E-mail: selma.jihlava@tiscali.cz
Telefon: 606731786
ID inzerátu: 693347