Nástrojař / Údržbář nástrojů

  • Doporučujeme
  • Příbram
  • HPP

Do našeho kolektivu hledáme spolehlivého kolegu na pozici nástrojař / údržbář nástrojů s možným nástupem ihned.

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti:

- provádění preventivní a plánované údržby nástrojů, strojů a dalšího vybavení dle plánů údržby, výrobního plánu a pokynů nadřízeného

- provádění přestavby nástrojů dle výrobního plánu a pokynů nadřízeného

- vedení záznamů o provedené údržbě dle plánu nebo pokynů nadřízeného

- obsluha běžných kovoobráběcích strojů potřebných k údržbě

- při provádění údržby, demontáží a zpětných montáží kladení důrazu na pečlivost a správnost

- spolupráce se seřizovači při opravách a úpravách stávajících nástrojů

Požadavky, znalosti a dovednosti:

- pečlivost

- zručnost

- znalost výkresové dokumentace (případně doplníme)

- technické myšlení

- ochotu učit se

Nabízíme:

- zajímavé mzdové ohodnocení

- služební automobil (po dohodě)

- možnost podílet se zásadním způsobem na rozvoji firmy ve zdravém kolektivu a při přípravě nových projektů

- pružnou pracovní dobu

- stravenkový paušál

- možnost ubytování se ve firemním rekreačním středisku

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Umístění pracovní pozice

ELKO Metal Parts, výrobní družstvo

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 35 000 Kč
Pracoviště: 213, 26291 Kosova Hora
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Ing. Tomáš Rudolf
E-mail: rudolf@elko-mp.cz
Telefon: 724364887
ID inzerátu: 704824