Vedoucí obchodu, marketingu a péče o zákazníky

  • Příbram
  • HPP

Do našeho kolektivu hledáme spolehlivého kolegu do oddělení obchodu s možným nástupem ihned.

Náplň práce:

- odpovědnost za proces obchodu, marketingu, péče o zákazníky a jeho výsledky

- provádění cenového benchmarkingu konkurence, vyhodnocování a prezentace dat, navrhování opatření ke zlepšení

- odpovědnost za vyhledávání a oslovování potenciálních zákazníků

- odpovědnost za zpracování přijatých poptávek od zákazníků a zasílání cenových nabídek

- plánování schůzek, vedení běžných obchodních jednání, pořizování zápisů z jednání dle pokynů nadřízeného

- příprava obchodních a jiných smluv k podpisu nadřízenému (např. o utajení informací, dohody o zajištění kvality, dodavatelské smlouvy apod.)

- odpovědnost za prezentaci výsledků metrik procesu dle pokynů nadřízeného

- plnění zadaných úkolů z porad

- plnění dalších příkazů dle pokynů nadřízeného

- odpovědnost za zpracování a revizi všeobecných obchodních podmínek

- spolupráce na revizi cen a smluv v dodavatelsko-odběratelském řetězci

- spolupráce na tvorbě a revizi Dohody o zajištění jakosti (QAA)

- spolupráce na tvorbě a revizí interního kalkulačního vzorce

- odpovědnost za monitorování spokojenosti zákazníků a prezentaci výsledků

- člen průřezového týmu v oblasti managementu projektů

Požadavky, znalosti a dovednosti:

- plynulá znalost anglického jazyka (pokročilý – C1)

- SŠ vzdělání nejlépe technického směru/ VŠ vzdělání

- technické myšlení, ochotu najít způsoby řešení pro zavedení nového projektu/ nové technologie dle zákaznických požadavků

- praxi na obdobné pozici (ideálně v automobilovém průmyslu)

- dobré komunikativní schopnosti

- orientace v automobilovém průmyslu výhodou

Nabízíme:

- zajímavé mzdové ohodnocení

- možnost podílet se zásadním způsobem na rozvoji firmy

- pružnou pracovní dobu

- příspěvek na stravování

- možnost ubytování se ve firemním rekreačním středisku

- služební automobil, telefon a notebook

Umístění pracovní pozice

ELKO Metal Parts, výrobní družstvo

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Ing. Tomáš Rudolf
E-mail: rudolf@elko-mp.cz
Telefon: 724364887