Servisní technik výrobní linky suchých stavebních hmot

  • Doporučujeme
  • Brno-město
  • HPP

Naše společnost Profibaustoffe CZ, s.r.o. se zabývá již více než 135 let vývojem, výrobou a prodejem stavebních materiálů, především omítek, fasád, potěrů, lepidel a stavební chemie. V současné době hledáme výkonného a manuálně zručného člověka pro rozšíření týmu pracovníku ve výrobě suchých omítkových a maltových směsí.

Co vás čeká

Budete zajištovat servis naši plně automatizované linky pro výrobu suchých omítkových a maltových směsí. Součástí Vaší práce bude také nákup a příjem náhradních dílů na sklad a jejich inventarizace.

Vaším cílem bude spolehlivě a bezpečně fungující výrobní linka.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Oprávnění dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnic
  • Základní znalost práce na PC (celá výroba se řídí přes počítač)
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Základní manuání zručnost a technické myšlení
  • Vše ostatní Vás rádi zaškolíme a zaučíme

Výhodou bude, pokud budete umět

  • Řídit VZV
  • Svářečský průkaz

Co vám můžeme nabídnout

  • Osobní přístup, na kterém si zakládáme.
  • Skvělou partu lidí, která se potkává i po pracovní době.
  • Stabilní zaměstnání s férovým výdělkem, který si můžeme přímo ovlivnit svou prací.
  • Za skvěle odvedenou práci Vás náležitá odměna rozhodně nemine. Svými pracovními výsledky máte možnost přímo navýšit svůj příjem

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)
  • Činnosti dle nařízení vlády 194/2022 Sb. (dříve vyhláška 50/1978 Sb.)

Benefity

  • 13. plat
  • 14. plat
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Multisport karta
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Jazykové kurzy

Umístění pracovní pozice

Profibaustoffe CZ, s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 35 000–52 000 Kč
Pracoviště: Vídeňská 140/113c, 61900 Brno
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Ing. Petr Dostál
E-mail: petr.dostal@profibaustoffe.cz
Telefon: 602591043
ID inzerátu: 706337