Pracovník v lese - pro osoby zdravotně znevýhodněné

  • Havlíčkův Brod
  • Zkrácený úvazek
  • Pro ZTP

Popis

Pracovník v lese - vhodné pro OZP

Hledáme posily do našeho týmu Lesní čety, která pečuje o lesy v okolí Havlíčkova Brodu. Potřebujeme týmového hráče, který umí přiložit ruku k dílu. Jako člen/členka skupiny lesáků se budete věnovat výsadbě nových stromků, stavbě oplocenek nebo např. čištění lesa, proto hledáme ty, kterým fyzická práce není cizí.

Chcete pracovat na čerstvém vzduchu a péče o naše lesy Vám dává smysl? Pak možná hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • stavění oplocenek v lese
  • výsadba nových stromků
  • čištění lesa, sběr a pálení klestu
  • vyžínání
  • práce s křovinořezem a motorovou pilou (pokud to dovolí Váš zdravotní stav)

Požadavky:

  • manuální zručnost
  • fyzická odolnost
  • spolehlivost, zodpovědnost, férové jednání
  • invalidní důchod OZP podmínkou
  • zkušenost s prací v lese výhodou
  • řidičský průkaz sk. B a T výhodou

Nabízíme:

  • přátelský kolektiv
  • práci na čerstvém vzduchu
  • práci na HPP - zkrácený úvazek 5h denně
  • 25 dní dovolené
  • měsíční prémie
  • nástup možný ihned

Prosím o zaslání životopisu případně popisu Vašich zkušeností s prací v lese v reakci na tuto pracovní nabídku.

Více informací na tel. čísle: +420 770 109 760, Flesarová Lucie, administrativní pracovník v personalistice, FOVY, s.r.o.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Požadované jazyky

  • Čeština (aktivní)

Benefity

  • Dovolená 5 týdnů
  • Bonusy a prémie

Umístění pracovní pozice

FOKUS Vysočina, z.ú.

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: Čechova 3812, 580 01 Havlíčkův Brod
Typ úvazku: Zkrácený úvazek
Vhodné pro: Osoby se zdravotním postižením
Kontaktní osoba: Lucie Flesarová
E-mail: lucie.flesarova@fokusvysocina.cz
Telefon: 770109760
ID inzerátu: 706895