Údržba zeleně ( pouze pro OZP)

  • Havlíčkův Brod
  • Zkrácený úvazek
  • Pro ZTP

Popis

Údržba zeleně (pouze pro OZP) HB

Do našeho týmu Lesní čety sociálního podniku FOVY s.r.o. hledáme nového kolegu pro údržbu zeleně. Pokud Vás baví práce na čerstvém vzduchu, rádi pečujete o zahrádku nebo travní porost, bude pro Vás tato pracovní nabídka to pravé.

Náplň práce:

  • údržba a péče o nářadí a přístroje
  • samostatnost při plnění pracovních úkolů
  • ošetřování zeleně
  • zalévání, okopávání, hrabání
  • úklid venkovního prostoru
  • práce s motorovou sekačkou

Očekáváme:

  • nadšení pro práci na zahradě
  • podmínkou je OZP
  • zkušenosti s prací s křovinořezem, sekačkou

Nabízíme:

  • uplatnění ve stabilním sociálním podniku
  • přátelský a vstřícný přístup
  • 5 týdnů dovolené
  • práci na zkrácený úvazek 10 h/týdně nebo dle dohody
  • možnost pracovat i pouze v jednotlivé dny v týdnu
  • nástup možný ihned

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám pár vět o sobě, případně k odpovědi přiložte životopis. Děkujeme.

Další informace na tel.čísle 770 109 760 - Lucie Flesarová, FOVY s.r.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Požadované jazyky

  • Čeština (aktivní)

Benefity

  • Dovolená 5 týdnů
  • Bonusy a prémie

Umístění pracovní pozice

FOKUS Vysočina, z.ú.

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: Čechova 3812, 58001 Havlíčkův Brod
Typ úvazku: Zkrácený úvazek
Vhodné pro: Osoby se zdravotním postižením
Kontaktní osoba: Lucie Flesarová
E-mail: lucie.flesarova@fokusvysocina.cz
Telefon: 770109760
ID inzerátu: 706896