Administrativní pracovník/pracovnice prodeje

  • Domažlice
  • HPP
  • nástup ihned

Naše obchodní společnost působí na českém trhu více jak 20 let. Nabízíme ve svých vlastních provozovnách motoristům komplexní profesionální služby.

Do našeho rozšiřujícího se kolektivu na pobočku Autocentrum hledáme šikovného a spolehlivého člověka.

Požadujeme:
o práce s PC - Office (kancelářský balík), e-mail, účetní program, vyhledávání v internetovém prohlížeči
o řidičský průkaz typu B - aktivní řízení osobních vozidel (manuál. i automatická převodovka)
o samostatnost, zodpovědnost, flexibilita
o efektivní komunikace s ostatními lidmi napříč firmou
o Nj nebo Aj výhodou

Náplň práce:
o provádění a udržování široké škály administrativních prací (fakturace, příprava a evidence smluv, tabulky aj.)
o zajištění prodejních a provozních záležitostí (banky, úřady, pošta, papírnictví aj.)
o příprava a vyplňování různých zakázek, výkazů, formulářů (pojistné události aj.)
o komunikace prostřednictvím telefonů, e-mailů, osobně nebo prostřednictvím aplikací
o příprava podkladů a zázemí pro jednatele, jednání a různé porady

Nabízíme: přátelská atmosféra menší firmy, stabilní práce, firemní benefity, pohyblivá složka mzdy.

Nutný e-mailový kontakt.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSV

Umístění pracovní pozice

W & P company s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 25 000–40 000 Kč
Pracoviště: Masarykova 412, 34401 Domažlice
Typ úvazku: HPP
Vhodné pro: Absolventy
Kontaktní osoba: Martin Wimmer
E-mail: gabriela@wpauto.cz
Telefon: 777 020 804
ID inzerátu: 707740

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.