Skladník

  • Doporučujeme
  • Brno-venkov

Popis

JAPO - transport s.r.o.

je česká přepravní společnost se specializací na mezinárodní kamionovou dopravu, která nabízí své služby již od roku 1991 a stále je úspěšně rozšiřuje a zkvalitňuje. Kromě dopravy zajišťuje také řadu dalších služeb pro zákazníky a dopravce.

Do svého týmu hledáme šikovného muže/ženu na pozici skladník

Požadavky

  • časová flexibilita
  • pečlivost, zodpovědnost
  • manuální zručnost
  • pozitivní člověk

Nabídka

  • nástupní plat 25 – 29tis.
  • zázemí stabilní české společnosti
  • zaměstnanecké benefity
  • slušné jednání

Pracovní náplň

  • přejímání zboží a kontrola dokumentů, které zboží doprovázejí
  • ukládání, skladování a vydávání zboží
  • aktualizace údajů o zásobách, inventury

Pro více informací nás kontaktujte na bezplatné lince 800 888 666.

Umístění pracovní pozice

JAPO-transport s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: Vintrovna 395/25, 66441 Popůvky
Kontaktní osoba: Radka Vašínová
E-mail: vasinova@japotransport.cz
Telefon: +420 735 795 552
ID inzerátu: 708695