PLC Specialista a Engineer

  • TOP zaměstnavatel
  • Podbořany

Do výrobní společnosti v Podbořanech hledáme vhodného kandidáta na pozici PLC Specialisty a Engineera.

Popis pozice

  • implementace řídících systémů využívajících PLC a Ignition Scada
  • zajištění - bezproblémové integrace s jinými systémy, jako MES
  • dohled na tokem dat z PLC do Ignition Scada, řízení předzpracování a zpracování dat
  • zajištění reaktivního řešení problémů pro řídící systémy
  • vytváření dokumentace

Požadavky

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
  • Znalost Aj na komunikativní úrovni
  • min. 2 roky zkušenostní s PLC, SCADA a návrhem řídících systémů
  • znalost průmyslových sítí, protokolů a opatření v oblasti kybernetické bezpečnosti
  • znalost průmyslových předpisů a norem
  • zkušenosti s dalšími programovacími jazyky jako Python, Java nebo SQL

Nabízíme

  • možnost jazykových a odborných kurzů
  • zaměstnanecké výhody
  • variabilní složka mzdy
  • odměna za docházku na měsíční i pololetní bázi
  • vánoční bonus
  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvek na dojíždění
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • cafeteria systém
  • stravenky

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Miroslav Koželuh
E-mail: miroslav.kozeluh@manpower.cz
ID inzerátu: 713334