Optometristé

  • HPP
  • nástup ihned

Kubásková Radka, tel.: 734 626 066, e-mail: radka.kubaskova@gmail.com
Společnost Dr. Optik s.r.o. je stabilní česká firma.
Hledáme odborně vzdělaného optometristu na plný nebo částečný úvazek do naší provozovny.
Nástup možný ihned, plat 40.000Kč, plus 40000Kč náborový příspěvek. Pracovní doba v režimu-krátký a dlouhý týden.
Služební vůz CITI go k dopravě do zaměstnání,služební telefon.
Při úspěšném plnění úkolů další odměny dle bonusového programu.
Pravidelný vzdělávací program.
Hledáme příjemnou a komunikativní osobnost.
Vysokoškolské vzdělání v oboru optometrije nutné.

Pracovní náplň: vyšetření zraku, pomoc při výběru brýlí, vedení agendy.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Bakalářské

Umístění pracovní pozice

DR. OPTIK s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 40 000 Kč
Pracoviště: Řevnická 121/1, 15521
Typ úvazku: HPP
Vhodné pro: Absolventy
Kontaktní osoba: Radka Kubásková
E-mail: radka.kubaskova@gmail.com
Telefon: 734 626 066
ID inzerátu: 714407

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.