SERVISNÍ TECHNIK VODOHOSPODÁŘSKÝCH ZAŘÍZENÍ

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Mělník

VODA CZ SERVICE s.r.o. je dceřiná společnost společnosti VODA CZ s.r.o., jejímž cílem je poskytovat komplexní služby v oblasti vodního hospodářství (www.vodaczservice.com).

Do naší nové pobočky, hledáme vhodného kandidáta na pracovní pozici SERVISNÍ TECHNIK VODOHOSPODÁŘSKÝCH ZAŘÍZENÍ.

Náplň práce:

- kompletní servis technologických celků na čistírnách odpadních vod, čerpacích stanicích a úpravnách vod

- komunikace se zákazníkem a navrhování příp. doporučení ke zlepšení

- vyhotovovat servisní listy, fotodokumentaci a jejich archivace

- předávat informace vedoucímu servisu

- vedení provozního deníku

- odpovědnost za bezpečnost práce a pořádek na pracovišti

Požadujeme:

- SOÚ technického zaměření

- ochotu učit se novým věcem

- manuální zručnost

- samostatnost, spolehlivost

- řidičský průkaz sk. B

- výhodou svářečský průkaz MIG-MAG, TIG a NV 194/2022 Sb.

Nabízíme:

- dlouhodobou perspektivu ve stabilní společnosti

- zajímavé finanční ohodnocení odpovídající Vašim znalostem a zkušenostem

- prémie za dobré výsledky hospodaření společnosti

- stravenkový paušál

- příspěvek na penzijní/životní pojištění

- příspěvek na dovolenou

- sick days

- po zapracování služební automobil i k soukromým účelům

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Kontaktní osoba: Miroslava Schröfelová
E-mail: schrofelova@vodacz.com
Telefon: +420603554888