Letecký mechanik

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Uherské Hradiště
  • HPP

Popis

Co vás čeká:

Hledáme zručného leteckého mechanika, který bude zodpovědný za kompletování a vystrojování letounů po lakování. Vaší prací bude instalace motoru a jeho příslušenství, stykování křídel, příprava letounu na zálet, dokončení letounu a příprava pro předání zákazníkovi. S prací je spojen také servis letadel v provozu.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Technické znalosti a manuální zručnost.
  • Pečlivost a preciznost v práci.
  • Trpělivost a ochota věnovat se detailům.
  • Dochvilnost a spolehlivost.
  • Řidičský průkaz skupiny B.

Výhodou bude, pokud budete umět/mít:

  • Znalost anglického jazyka
  • Zkušenosti z letectví
  • Průkaz mechanika podle normy Part66.
  • Práce je v hodná pro manuálně zručného člověka s technickým myšlením, který si stojí za provedenou prací.

Co vám můžeme nabídnout:

  • Stabilní letecká firma s produkcí více než 120 letadel ročně, která stále roste
  • Práce s novými přístroji v moderním klimatizovaném hangáru
  • Přátelské pracovní prostředí v týmu mladých profesionálů
  • Příspěvek na stravování
  • Flexibilní pracovní doba

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 30 000–50 000 Kč
Pracoviště: Letecká 255, 68604 Kunovice
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Martin Bříštěla
E-mail: jobs@brmaero.com
Telefon: 608306338
ID inzerátu: 718011