ŘIDIČ/ŘIDIČKA MKD C+E

  • Doporučujeme
  • Prostějov
  • HPP
  • nástup ihned

Hledáte pohodovou práci? Jste profesionál a řízení kamionu Vás naplňuje? Pokud ano, tak právě Vás hledáme.
Jsme rodinná firma, s více jak dvaceti pětiletými zkušenostmi v mezinárodní přepravě a spedici se sídlem v Prostějově.
Můžeme Vám nabídnou zázemí stabilní společnosti, vždy přímé a slušné jednání, osobní přístup, vlastní vozidlo, pravidelnou práci do Beneluxu a Německa. Mzdové ohodnocení od 45 000 Kč čistého (základní mzda 25-30 tisíc + stravné, finanční bonus na dovolenou).

Společně tvoříme profesionální tým lidí, kteří berou svou práci vážně.

Nástup ihned. Osobní kontakt pouze po telefonické nebo emailové domluvě pan Řehulka tel.: 603 208 114, email: zdenek.rehulka@email.cz.

Náplň práce:

  • přeprava zboží v rámci EU, převážně Belgie, Německo, Francie (nepravidelně se opakující pravidelné přepravy)

Požadavky:

  • řidičský průkaz C+E
  • profesní průkaz, digitální karta
  • trestní bezúhonnost
  • samostatnost a spolehlivost
  • praxe v oboru

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • osobní přístup
  • moderní vozový park Volvo, Scania
  • servisní zázemí včetně asistenční služby v zahraničí
  • asistence na cestách 24/7
  • vlastní vozidlo
  • každoroční školení řidičů
  • příplatky za noční práci, víkendy a svátky jsou samozřejmostí,
  • bonus na dovolenou 20.000 Kč
  • cestovní pojištění, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné volání a mobilní data
  • flexibilní pracovní doba, různé varianty např.: pondělí až pátek, úterý-pátek

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E
  • Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Benefity

  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na dovolenou
  • Pružná pracovní doba

Umístění pracovní pozice

HZ servis, v.o.s.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 45 000–69 000 Kč
Pracoviště: Za Olomouckou 4184/17, 79601 Prostějov
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Zdeněk Řehulka
E-mail: zdenek.rehulka@email.cz
Telefon: 603208114
ID inzerátu: 718720