ELEKTROTECHNIK -JUNIOR

  • Třebíč
  • HPP
  • nástup ihned
  • Pro absolventy

Baví vás práce s elektronikou? Jste manuálně zručný a pečlivý?  Hledáme kolegu s vyučním listem  nebo ÚSO vzděláním v oboru elektro pro montážní činnosti na elektrozařízní. Stálé pracoviště v Třebíči.

S námi se budete podílet na montáži elektrozařízení, určeného pro technologii v jaderných elektrárnách. Více o těchto zařízeních se můžete dozvědět na našich webových stránkách v části Produkty a služby/Monitorovací a diagnostické systémy.

CO BUDETE DĚLAT:

  • Montáž přístrojů a komponent elektrozařízení.
  • Činnosti na pájecím pracovišti.
  • Spolupráce při přípravě výrobních podkladů.
  • Příležitostné opravy elektroniky.
  • Do budoucna občasná účast na montáži a  měření elektrozařízení přímo na technologii JE.

PRACOVNÍ PODMÍNKY:

  • Pracoviště: TES s.r.  –  Třebíč, Pražská 597
  • Pracovní poměr: pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • Nástup: ihned nebo dle dohody

POŽADOVANÉ VZDĚLÁNÍ:

  • Výuční list nebo SŠ se zaměřením na  elektrotechniku/energetiku.
  • Zodpovědnost.

Výhodou, ale není nutné:

  • orientace v technologii pájení,
  • orientace v technologii plošných spojů,
  • platná vyhláška č. 194/2022,
  • samostatnost,
  • znalost práce na  MS Office,
  • řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme Vám:

  • 5 týdnů dovolené na zotavenou,
  • zkrácená pracovní doba (7,5 hod./den),
  • pružný začátek a konec pracovní doby,
  • přátelské prostředí,
  • firemní počítač a telefon + zvýhodněné rodinné tarify,
  • stravenky,
  • stimulační fond,
  • příspěvek na penzijní připojištění,
  • odměny za hospodářský výsledek,
  • odměny k životnímu výročí a k odchodu do důchodu,
  • hrazené jazykové vzdělávání,
  • hrazené očkování na chřipku,
  • mimopracovní akce pro zaměstnance.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Jazykové kurzy
  • Dovolená 5 týdnů
  • 13. plat
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenky
  • Notebook
  • Mobilní telefon
  • Ubytování

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Ing. Věra Urbancová
E-mail: urbancova@tes.eu
Telefon: +420 777 975 624