KONTROLOR KVALITY JAKOSTI (tlakové zkoušky)

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Benešov
  • HPP
  • nástup ihned

Hledáme zodpovědného a detailního specialistu pro oblast kvality v naší strojírenské firmě BAEST Machines & Structures, a.s.

Jste-li odborníkem na provádění tlakových zkoušek a chcete se podílet na udržování a zlepšování standardů kvality našich produktů, tato pozice je právě pro vás!

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:

  • Provádění a vyhodnocování tlakových zkoušek Kontrola výrobních procesů a výrobků v souladu s normami kvality
  • Spolupráce na analýzách zjištěných vad a jejich příčin Vedení dokumentace týkající se kontroly jakosti

POŽADAVKY:

  • Praxe v oblasti kontroly kvality, ideálně ve strojírenství
  • Zkušenosti s prováděním tlakových zkoušek
  • Certifikace PT (penetrační zkoušky) je podmínkou
  • Znalost technik UT (ultrazvukové zkoušky)
  • MT (magnetické zkoušky) je velkou výhodou
  • Detailní a systematizovaný přístup k práci
  • Schopnost práce s technickou dokumentací

NABÍZÍME:

  • Práci v přátelském týmu ve stabilní společnosti
  • Možnost odborného a kariérního růstu
  • Pravidelné školení a možnost získání dalších certifikátů v oblasti kontroly kvality

Máte-li zájem stát se součástí našeho týmu a společně s námi posouvat hranice kvality našich produktů, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis. Těšíme se na vás!

Své životopisy zasílejte na e-mail psmolikova@baest.cz nebo volejte na tel. 722 711 200

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
  • Jiná způsobilost

Umístění pracovní pozice

BAEST Machinery Holding, a.s. BAEST Machines & Structures, a.s.

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: Černoleská 1930, 25601 Benešov
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Petra Smolíková
E-mail: psmolikova@baest.cz
Telefon: 722711200
ID inzerátu: 720204