Lékař - oddělení CHIRURGIE

Zaujal vás tento inzerát? Odpovědět
 • Doporučujeme
 • Jablonec nad Nisou
 • HPP, Zkrácený úvazek

Popis

Nabízíme pracovní pozici LÉKAŘE na chirurgickém oddělení, pozice je vhodná i pro absolventy s výrazným zájmem o chirurgické obory.

Oddělení chirurgie nabízí 62 standardních lůžek; jednotka intenzivní péče operačních oborů je v nové budově Pavilonu intenzivní mediciny, který má 12 lůžek JIP (+ 6 lůžek ARO).

Chirurgické oddělení poskytuje naprosto komplexní chirurgickou péči v rozsahu všeobecné chirurgie, onkochirurgie (včetně resekcí slinivky břišní, jater a žlučových cest), traumatologie, cévní chirurgie včetně tepenných rekonstrukcí, operací štítné žlázy, prsů, proktologie a plastické chirurgie. Převážná většina výkonů v dutině břišní je standardně prováděna laparoskopicky. Rozsahem poskytované péče a především počtem výkonů patříme mezi velké a především významné chirurgické pracoviště v širším regionu. 

Nabízíme:

 • nadstandardní platové ohodnocení - nástupní plat lékaře absolventa je pro rok 2024 nastaven na 57.000,- a s jakoukoli další pracovní zkušeností, dovednostmi v oboru a posunu v kvalifikaci (kmenová zkouška/atestace) výrazně roste,
 • akreditované pracoviště II. typu. - specializační vzdělávání probíhá vždy pod přímým vedením zkušeného lékaře/školitele, poměr školitel : školenec je vždy 1:1 po celou dobu specializačního vzdělávání,
 • pestrou práci na plný/případně částečný úvazek v moderní nemocnici na výborně technicky vybaveném pracovišti.

Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. nabízí všem svým zaměstnancům zázemí velmi stabilní organizace s důrazem na atmosféru pracovních vztahů, špičkové (technicky/uživatelsky) pracovní prostředí a mezioborovou spolupráci. 

Poskytuje vysoce kvalitní a vyhledávanou péči ve všech svých oborech. Zajišťuje bezplatné specializační vzdělávání na všech svých akreditovaných pracovištích s důrazem především na individuální přístup školitele ke každému školenci. 

Všichni zaměstnanci nemocnice mohou čerpat tyto benefity:

 • příspěvek až do výše 7.200,- Kč / rok na produkty penzijního spoření, příspěvky na kulturu, rekreaci, sport, zájmové/osobnostní vzdělávání (příspěvek lze použít i pro rodinné příslušníky zaměstnance), mateřské školky a dětské skupiny, a to bez ohledu na pracovní úvazek zaměstnance (příspěvek se při kratších úvazcích nekrátí)
 • vysoce nadstandardní platovou politiku odměňování (absolvent 57.000,- Kč, lékař s kmenem min. 65.000,- Kč, lékař s atestací min. 85.000,- Kč)
 • maximální podpora dalšího odborného/specializačního vzdělávání (nemocnice zajišťuje bezplatné vzdělávání);  v případě závazku vůči současnému zaměstnavateli nemocnice automaticky převezme 100% závazku
 • mateřská škola pro děti zaměstnanců již od 2 let
 • možnost zkráceného úvazku
 • výhodné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky   
 • širší spektrum odměn, nejen při pracovních a životních výročích
 • základní dovolenou v trvání pěti týdnů a dodatkovou dovolenou na vybraných pracovištích

 

  

Požadavky

 • Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Umístění pracovní pozice

Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o.

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: Nemocniční 4446/15, 46601 Jablonec nad Nisou
Typ úvazku: HPP, Zkrácený úvazek
Kontaktní osoba: Mgr. Pavel Kureš
E-mail: pavel.kures@nemjbc.cz
Telefon: 483 345 494, 776 666 349
ID inzerátu: 720508

Odpovědět na inzerát

Pro odpověď využijte níže uvedené kontakty.
Kontaktní osoba: Mgr. Pavel Kureš
E-mail: pavel.kures@nemjbc.cz
Telefon: 483 345 494, 776 666 349

Při odpovědi uvádějte, že reagujete na inzerát zveřejněný na Personálka.cz. Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.

Poslat na e-mail

Zaujala vás tato pracovní nabídka? Zašlete si ji do e-mailu, abyste inzerát nemuseli znova hledat.