Elektrikář

  • Doporučujeme
  • Litoměřice
  • nástup 1. 5. 2024

Popis

Hledáme nového kolegu do našeho týmu na pozici elektrikář.

Místo práce: SPM- Security Papers, s.r.o., Litoměřická 272, 411 08 Štětí

Druh pracovního poměru: Hlavní pracovní poměr

Termín nástupu: Ihned

Pracovní náplň:

Sestavování a montáž elektrických částí strojů a zařízení.

Realizace změn,úprav a inovací systémů při náběhu nových projektů.

Diagnostika a předcházení poruchám.

Komunikace se zákazníky a dodavateli technologií.

Preventivní údržba elektrických zařízení.

Opravy elektrických a elektronických částí strojů a zařízení.

Spolupráce se specialisty a s exteními servisními pracovníky.

Držení pohotovostních služeb.

Požadavky na uchazeče:

Vyučení v oboru elektro/SŠ elektro.

Platné osvědčení dle vyhlášky č.50/1978.

Praxe v oboru vítána.

Znalost MaR výhodou, technické myšlení, svědomitost, řidičsků průkaz sk. B.

Firemní benefity:

25 dní dovolené.

Možnost vzdělávání (interní i extérní).

Měsíční odměny za hotovosti.

Příspěvek na dopravu.

Příspěvek na penzijní připojištětní.

Stravenkový paušál.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Umístění pracovní pozice

SPM - Security Papers, s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 40 000–60 000 Kč
Pracoviště: Litoměřická 272, 41108 Štětí
Kontaktní osoba: Bc. Renata Slezáková
E-mail: renata.slezakova@spm.cz
Telefon: 724051428
ID inzerátu: 720528