Řidič/ka s oprávněním pro sk. B a skladník/ice

  • Doporučujeme
  • Kutná Hora
  • HPP
  • nástup ihned

Pro naši výrobní společnost hledáme posilu na pozici řidič/ka s oprávněním pro sk. B a skladník/ice.

Jedná se o kombinovanou pozici řidiče/ky pro paletový rozvoz firemních výrobků v rámci vnitrostátní přepravy a skladníka/ice ve výrobním provozu a skladových prostorách společnosti.

Pracovní náplň:

  • paletový rozvoz zboží zákazníkům
  • manipulace se zbožím (příjem, uložení a expedice zboží)
  • práce ve skladových a výrobních prostorech
  • příprava komponent pro výrobu
  • obsluha ručního a elektrického paletového vozíku
  • příp. výpomoc při obsluze plnící linky ve výrobním provozu

Požadujeme:

  • platný řidičský průkaz pro sk. B
  • řidičský průkaz pro sk. C výhodou (občasný záskok v příp. nemoci a dovolené)
  • fyzická zdatnost
  • manuální zručnost
  • aktivní přístup k práci
  • spolehlivost, zodpovědnost, odolnost vůči stresu
  • oprávnění VZV výhodou
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • možnost stabilního zaměstnání na dobu neurčitou
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na masáže
  • příspěvek na pracovní oděv
  • zaměstnanecké slevy na firemní výrobky
  • služební telefon
  • příspěvek na penzijní připojištění (po 1. odpracovaném roce)

Pracovní doba:

  • pondělí - pátek v čase 6:00 - 14:30
  • volné víkendy

Platové podmínky: 27 000 - 32 000 Kč hrubého

Nástup možný ihned.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Lucie Zítková
E-mail: primogroup@primogroup.cz
Telefon: 734 231 377