MANAŽER/MANAŽERKA PRODEJE - OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ

  • Frýdek-Místek
  • HPP
  • nástup ihned

Popis

C04 z:9/11/2023 a:19/4/2024
AXEL GROUP s.r.o. je s 20ti lety zkušeností v mezinárodním obchodu spolehlivým partnerem pro stovky zákazníků v ČR, SR, HU a ve světě. Do našeho mladého, neformálního kolektivu hledáme nového kolegu nebo novou kolegyni se zkušenostmi z obchodu v oblasti stavebnictví a stavebního materiálu.

Co vás čeká:

  • Obchodně - technická podpora stávajících zákazníků s cílem zvýšení obratu a tržního podílu v regionech ČR a SR
  • Akvizice nových zákazníků se zaměřením na aktivní obchodně-technická jednání
  • Pravidelné reportování o obchodních jednáních a projektech
  • Tvorba obchodně-technických nabídek
  • Analýza tržních příležitostí včetně mapování konkurence
  • Pravidelné sledování a vyhodnocování pohledávek zákazníků
  • Čeká Vás také cestování po ČR a SR na denní bázi.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Praxe a prokazatelné výsledky na obchodní pozici v oblasti stavebnictví, nebo stavebního materiálu
  • Počet let praxe - 5 let
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Znalost angličtiny výhodou
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Internet, e-mail).

Co vám můžeme nabídnout:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Neformální kolektiv
  • Zajímavou práci
  • Zaškolení a možnost průběžného zvyšování kvalifikace
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Možnost seberealizace
  • Pravidelné teambuldingy u nás i v zahraničí
  • Mobilní telefon, notebook, služební automobil.

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním:

  • středoškolské s maturitou
  • vysokoškolské I. stupně
  • vysokoškolské II. stupně
  • postgraduální.

Jazykové znalosti:

  • Česky nebo Slovenský jazyk - Expert (C2).

Osobnostní předpoklady a dovednosti:

  • Pokud jste extrovertní, prozákaznicky orientovaná osobnost máme téměř vyhráno.
    Životopis prosím zasílat emailem.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jiné výhody - Pravidelné teambuldingy u nás i v zahraničí - Mobilní telefon, notebook, služe

Umístění pracovní pozice

AXEL GROUP s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 45 000–55 000 Kč
Pracoviště: Žižkova 1595, 73911 Frýdlant nad Ostravicí
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Bc. Martina Gajdošová
E-mail: gajdosova@axelgroup.cz
ID inzerátu: 726744

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.