Manažer náboru

  • Ostrava-město
  • HPP
  • nástup ihned

Popis

24230 Specialisté v oblasti personálního řízení
ZamK.
telefonicky, e-mailem, osobně po předchozí tel. domluvě

Hledáme zkušeného a motivovaného náboráře/náborářku, který se připojí k našemu týmu jako Manažer náboru. Pokud máte zkušenosti s náborem, máte dobré povědomí o požadavcích a situaci na českém pracovním trhu, jste proaktivní a máte strategické myšlení a vynikající komunikační dovednosti, tato pozice by mohla být právě pro vás.

Náplň práce:

  • nábor pracovníků dle požadavků zaměstnavatelů
  • tvorba a cílení inzerce
  • vytváření kandidátských profilů
  • aktivní vyhledávání potenciálních kandidátů a vyhodnocování jejich kvalifikace
  • každodenní přímý kontakt se zaměstnavateli (osobní, telefonický, emailový), udržování obchodních vztahů
  • stanovení náborové strategie a plánování náborových kampaní

Požadavky:

  • vynikající komunikační a organizační dovednosti
  • znalost nástrojů pro náborový proces a personalistiku
  • praxe s nábory min. 2 roky (zkušenost s náborem v AJ výhodou)
  • plynulou znalost AJ a ČJ
  • řidičský průkaz sk.B
  • znalost práce na PC, Google Maps, MS Office

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Požadované jazyky

  • Angličtina (aktivní) — plynulá znalost
  • Čeština (aktivní) — plynulá znalost

Umístění pracovní pozice

Kasea CZ, s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 30 000 Kč
Pracoviště: Hasičská 551/52, 70030 Ostrava
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Mgr. Gabriela Pchálková
E-mail: agentura@kaseacz.cz
Telefon: 605 256 033
ID inzerátu: 727875

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.