Recepční s administrativními úkoly 🌟

  • Praha
  • HPP

Popis

Ahoj!

Hledáme k nám do týmu jedinečnou osobnost, která se stane tváří Wonderland Academy! Jste komunikativní, usměvavá a zodpovědná duše, která má ráda práci s lidmi a dětmi? Tak jste to právě Vy koho hledáme. :-)

Něco o nás:

Jsme soukromá základní škola Wonderland Academy, která se specializuje na výuku v českém i anglickém jazyce. ZŠ Wonderland Academy je soukromá bilingvní základní škola v Praze 4. Malý počet žáků ve třídách umožňuje vyučujícím plně se soustředit na vyučování, pracovat s individuálními talenty žáků a zkoušet různé pedagogické inovace. Náš skvělý tým je složený z českých a zahraničních učitelů. Škola je dobře dostupná od metra Kačerov.

Co od Vás očekáváme:

  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Pozitivní vztah k dětem
  • Profesionální přístup k rodičům a návštěvníkům
  • Zkušenost na obdobné pozici výhodou
  • Příjemné vystupování, trpělivost
  • Schopnost efektivně řešit administrativní úkoly

Co Vás čeká:

  • Vítání rodičů, poskytování informací rodičům a komunikace s kolegy
  • Organizování svolávání kroužků a privátních lekcí, spolupráce s družináři
  • Pomáhat dětem, rodičům i kolegům
  • Zajímavá administrativa v dopoledních hodinách

Co Vám můžeme nabídnout my:

  • Férové jednání
  • Práce na plný úvazek (přítomnost na recepci každý den 12:20 - 17:30, v pátek do 16:30, v dopoledních hodinách práce v kanceláři)
  • Nadstandardní platové hodnocení s garancí meziročního růstu
  • Firemní benefity (roční bonusy, příspěvek na obědy, jazykové kurzy s rodilým mluvčím, Multisport Karta, Sick days, slevy školného pro vlastní děti, teambuildingové akce)
  • Krásné a moderní pracovní prostředí
  • Jedinečná příležitost utvářet projekt školy pro 21. století a vtisknout do něj vlastní představy
  • Denní pobyt v bilingvním prostředí
  • Podporu odborného růstu

Pokud se v této roli vidíte, pošlete nám svůj životopis a krátký motivační dopis na email: telecka@wonderlandacademy.cz.

Těšíme se Váš životopis!

Požadované jazyky

  • Angličtina (aktivní)
  • Čeština (aktivní)

Benefity

  • Závodní stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Dog-friendly office
  • Firemní akce
  • Firemní školka
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Jazykové kurzy
  • Sick days
  • Multisport karta
  • Notebook

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Pavla Hajian
E-mail: hajian@wonderlandacademy.cz